رمان عاشقانه

دانلود رمان عاشقت شدم از زهره ابراهیمی PDF

دانلود رمان عاشقت شدم از زهره ابراهیمی با لینک مستقیم

خلاصه رمان عاشقت شدم

با عجله موهای خرمایی رنگش را دور هم پیچید و بالای سر گوجه کرد . شال آبی رنگی که مناسب مانتوی سرمه ای رنگش بود برداشت و بعد از این که روی سر مرتب کرد، نیم نگاهی در آیینه به خودش انداخت و برای آخرین بار خودش را در آیینه ی میز آرایش قدیمی مادرش برانداز کرد.
وقتی خیالش راحت شد که سر و وضعش مرتب است،بعد از برداشتن پاکت داروهای مادر از روی میز کنار تخت، لبخندی روی لب هایش نشاند و بعد دسته ی کیف مشکی مندرسش را چنگ زد و با چهره ای به ظاهر شاد از اتاق بیرون رفت.

به محض این که پا از اتاق بیرون گذاشت، به دنبال مادر چشم چرخاند. در هال نبود اما، صدای زمزمه اش او را به سمت اتاق انتهای راهرو کشید. وقتی جلوی اتاق رسید، در نیمه باز را هول داد و وارد شد .پا از چهارچوب در داخل نگذاشته بود که با دیدن مادرش که سر سجاده نشسته و صورتش میان چادر سفید نماز قاب گرفته شده بود، چند ثانیه در جا ایستاد و فارغ از تمام مشکلاتی که داشت برای چند دقیقه به چهره ی نورانی و معصومش خیره ماند. در قاب این چادر سفید درست مثل فرشته ها به نظر می رسید.چقدر عاشق این بود که بنشیند و به صدای قرآن خواندنش با آن لحن خش دار از بغض گوش بدهد. با دیدن قطره ی اشکی که از گوشه ی چشمش نیش زد،دلش به هم فشرده شد و تمام وجودش از بغضی خفه لرزید.
دلش می خواست از شدت غم روی زمین آوار شود و زار بزند و نمی توانست . نباید با نشان دادن ناراحتی خودمادر را غمگین می کرد . سرش بی اختیار به سمت بالارفت.
” خدایا این زن تنها دارایی من توی زندگیه، خدایا به حق همین کتابت خودت شفاش بده. خدایا خودت می دونی که چه دردی رو تحمل می کنه و به خاطر دل من دم نمیزنه. جوشش اشک رو توی چشم هایش احساس میکردم. فرشته ی زمینی من ذره، ذره، آب می شد و من هنوز نتونسته بودم هیچ کاری انجام بدم.”
بی اختیار و غمگین به چهارچوب در تکیه داد اما دستش به دستگیره ی در برخورد و صدایی که ایجاد کرد، سر مادر را به سمت در چرخاند. مادر که تازه متوجه او شده بود با عجله اشکش را با گوشه ی چادر پاک کرد و قرآن را با احترام بست و بوسید و روی سجاده گذاشت.

نام رمان: عاشقت شدم نویسنده: زهره ابراهیمی تعداد صفحات: 1502دانلود رایگان

به این رمان امتیاز دهید
نویسنده رمان هستید؟ ثبت درخواست حذف رمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *