رمان عاشقانه

دانلود رمان دکمه و شلاق از پنلوپه اسکای PDF

دانلود رمان دکمه و شلاق از پنلوپه اسکای  با لینک مستقیم

خلاصه رمان دکمه و شلاق

بدهکار هستم.از نوع گنده اش.پرداخت پول با پول یا لطف تسویه نمیشود.فقط یک چیز میخواهد.من.هر کاری یه پاداشی داره.یه دکمه.وقتی من شیشه اشو با سیصد و شصت و پنج دکمه پر کنم،اجازه میده من برم.اون بهم اجازه میده که از اینجا برم.اما من باید تک تکش رو به دست بیارم.با تسلیم به تاریک ترین, وحشی ترین, و زیباترین مردی که تا به حال شناخته ام.

قسمتی از رمان:

زمستون از شهر نیویورک میگذشت. نیروی بزرگی از طبیعت، که پوشیده از برف در مقابل آسمانخراشها و خیابانها رو با بوسه های سرد پر کرده بود. درخت کریسمس در مرکز راکفلر هنوز بلند و مغرور بود، ولی به سرعت با یه ورقه سفید پوشیده شده بود.درخت در اتاق نشیمن بود و یک رشته نوری سفید دورش پیچیده شده بود. من همیشه اصرار میکردم یه درخت واقعی تو آپارتمان باشه؛بوی کاج توی هوای آزاد، تعطیلات رو به زندگی در میاورد.
سوزن های کاج روی کف اتاق میریخت و رسیدن بهش مشکل بود؛ولی هنوز ارزشش رو داشت.

همانطور که وسایل تزئینی رو تو دستم نگه داشته بودم سعی میکردم جایی براش روی درخت پیدا کنم. قرمز رنگ بود و عکسی وسطش قرار داشت؛ تصویر جیکوب وقتی که هشت سالش بود. این رو برای پروژه کلاسش انجام داده بود و وقتی از خونه پدر و مادرش بیرون اومد این رو هم با خودش برداشت.کریسمس برای من سخت بود چون هرگز اون رو جشن نگرفته بودم.من توی پرورشگاه بزرگ شدم و زمانی به فرزندی قبول شدم اما والدینم من رو به سرعت به پرورشگاه برگردوندن چون فهمیدند داشتن یه بچه ی دیگه بار مالی زیادی داره. این اتفاق چند روز قبل از کریسمس اتفاق افتاد…

نام رمان: دکمه و شلاق نویسنده: پنلوپه اسکای تعداد صفحات: 504دانلود رایگان

به این رمان امتیاز دهید
نویسنده رمان هستید؟ ثبت درخواست حذف رمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *