رمان عاشقانه

دانلود رمان عشق حقیقی و دردسر های بعدی از راشل گیبسون PDF

دانلود رمان عشق حقیقی و دردسرهای بعدی از راشل گیبسون با لینک مستقیم

خلاصه رمان عشق حقیقی و دردسرهای بعدی

داستان درباره فیث رقاصه سابق و مالک فعلی تیم هاکی روی یخ است. او قصد اثبات خود و دور شدن از گذشته شرم آور خود را دارد. در این گیر و دار بین تای ساواج کاپیتان مغرور که جز پیروزی در مسابقات هدف دیگری ندارد و فیث مالک تیم علاقه ای شکل می گیرد که می تواند آینده کاری هر دو را به خطر اندازد…

قسمتی از رمان:

شب قبل از تشییع جنازه ویرژیل، طوفانی شدیدی همه جا را فرا گرفت. اما صبح روز بعد، ابرهای خاکستری کنار رفتند و به جای آن منظره ای از خلیج الیوت و افق دیدنی مرکز شهر سیاتل را به نمایش گذاشتند. نور خورشید از محوطه عمارت آقای دافی و از میان پنجره های مرتفع عبور می کرد. در میان کسانی که آن روز در مراسم آقای دافی شرکت داشتند عده ای تعجب می کردند آیا او در بهشت است که آب و هوای نامساعد و ماه آوریل را کنترل می کند. آنان فکر می کردند آقای دافی ظاهراً به خوبی توانسته با همسر جوانش کنار بیاید. اما اغلب آن ها هم فکر می کردند همسر جوانش با پول زیاد و تیم هاکی که به ارث برده قرار است چه کار کند.
صدای کفش های کاپیتان تیم که روی کفپوش چوبی راهروی ورودی حرکت می کرد. در میان صداهایی که از اتاق پذیرایی شنیده می شد محو گردید. او درباره بیوه آقای دافی احساس بدی داشت. آن قدر در پشت گردنش احساس ناراحتی می کرد که مجبور شد گره کراواتش را شل نماید. تای از در دو لنگه عبور کرد و به اتاق بزرگی که بوی چوب صیقلی و کهنه می داد وارد شد. چند تا از هم تیمی هایش به علاوه برخی از افراد سرشناس سیاتل آن جا
حضور داشتند. زیر لب فحشی داد. در میان نخبگان سیاتل کمی معذب به نظر میرسید. سام لکلایر مدافع تیم از بازی هفته گذشته در مقابل تیم آوالانچ که در 5 دقیقه آخر منجر به پنالتی شد، هنوز زیر چشمش کبودی وجود داشت. تای در پرتاب کردن دستکش شهرت داشت، اما بر خلاف سام خیلی عجول نبود . با گذشت تنها سه روز از مراحل اولیه بازی های حذفی ، کبودی های زیر چشم سام بدتر شده بودند.
تای در آستانه درب اتاق متوقف شد، نگاهش در سرتاسر اتاق حرکت کرد و روی بیوه ویرژیل متوقف شد. زن در مقابل نور خورشیدی که از پنجره ها به داخل می آمد ایستاده بود. نور خورشید بر روی موهای طلایی بلندش می تابید. عزاداران اطرافش را گرفته بودند. او لباس سیاهی پوشیده بود که آستینهایش تا زیر آرنج می رسید و بلندی آن تا بالای زانوانش بود. این پیراهن کاملا ساده بود و به سادگی بر روی بدن افسانه ای خانم دافی نشسته بود. تای تا امروز خانم دافی را ندیده بود. چند ساعت قبل برای اولین بار او را در کلیسای سنت جیمز مالقات کرد. با این حال قبلا در مورد او چیزهایی شنیده بود. از جمله این که خانم دافی قبل از ازدواج با این پیرمرد میلیونر ، در وگاس به عنوان رقاصه کار می کرده است. طبق شایعات، یک شب که خانم دافی روی صحنه اجرا داشته، هاگ هفنر وارد کلوب شده و او را روی صحنه دیده است. دوازده ماه بعد خانم دافی توسط هفنر به مجله پلی بوی معرفی شد .
تای در مورد این که خانم دافی چگونه با ویرژیل آشنا شده چیزی نشنیده بود و…

نام رمان: عشق حقیقی و دردسرهای بعدی نویسنده: راشل گیبسون تعداد صفحات: 348دانلود رایگان

به این رمان امتیاز دهید
نویسنده رمان هستید؟ ثبت درخواست حذف رمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *