اروتیکرمان عاشقانه

دانلود رمان پنجاه طیف تاریک تر از ال ای جیمز PDF

دانلود رمان پنجاه سایه تاریکتر از ای ال جیمز با لینک مستقیم

خلاصه رمان پنجاه سایه تاریک تر

آناستازیا که از رازهای تاریک کریستین ترسیده تصمیم میگیره جدا بشه اما نمی تونه کریستین رو فراموش کنه. کریستین هم با شیاطین درونی خودش در جنگه  و دوباره با پیشنهادی جدید به سراغ آناستازیا می ره که…

این رمان جلد دوم کتاب پنجاه طیف خاکستری می باشد.(خواندن این کتاب به افراد زیر 25 سال توصیه نمی شود)

قسمتی از رمان:

همینطور الگو ثابت ادامه داشت: بیدار شدن، سر کار رفتن، گریه کردن، خوابیدن… خب در واقع سعی برای خوابیدن. حتی تو رویاهام هم نمیتونم از دستش فرار کنم. چشمای خاکستریه سوزانش، نگاه ماتش و موهای جلا داده شده و براقش، منو گیر می انداخت. و موسیقی… کلی موسیقی. نمیتونم تحمل کنم که هیچ موزیکی بشنوم. مواظب بودم که به هر قیمتی ازش اجتناب کنم. حتی صدای جرینگ جرینگ تبلیغات هم باعث میشد که به خودم بلرزم.
با هیچ کس صحبت نکردم. حتی مامان یا ری. نه من هیچ کسی رو نمیخوام. من تبدیل به یه جزیره متروکه شدم. یه سرزمین غارت شده و جنگ زده . جایی که هیچ چیزی درونش رشد نمیکنه و کل محوطه و فضاش متروکه ست. اره، این منم. میتونم خودم رو با کار کردن فعال نگه دارم ولی فقط همینه. اگر با مامان صحبت کنم میدونم که بیشتر از این میشکنم و من دیگه هیچ چیزی برای شکسته شدن ندارم.غذا خوردن برام سخت شده. از چهارشنبه ظهر، وعده غذایی کاملی نخوردم. یه کاسه ماست الان خوردم و این اولین چیزیه که از جمعه به بعد خوردم. توسط اختراعات و مواد مجاز خوراکی مصنوعی، مثل کافه لاته و نوشابه رژیمی، تا الان زنده موندم. کافئین منو سر پا نگه داشته ولی در عین حال مضطربم هم کرده.جک همش دور و برم میپلکه و ازارم میده. ازم سوالات شخصی میپرسه. چی میخواد؟ من ادم مودبی هستم ولی میخوام که اونو تو فاصله با خودم نگه دارم.

نام رمان: پنجاه سایه تاریک تر نویسنده: ای ال جیمز تعداد صفحات: 829دانلود رایگان

به این رمان امتیاز دهید
نویسنده رمان هستید؟ ثبت درخواست حذف رمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *