رمان عاشقانه

دانلود رمان قرارداد سلطنتی از ملانی مورلند PDF

قراردادسلطنتی

دانلود رمان قرارداد سلطنتی از ملانی مورلند با لینک مستقیم

خلاصه رمان قرارداد سلطنتی

مهماندار زن که ماسک زده بود، با لبخندی دلپذیر درب دو لنگه بزرگ منحصر به فردترین سکس کلاب نیویورک سیتی یعنی دویلز پلی گراوند رو باز کرد. سقف طاقدار بلندی داشت که اون مکان بزرگ را شبیه به یک قلعه کرده بود. زنها توی لباس های رنگارنگ مثل پروانه هایی بودن که زیر نور شمع ها پرواز می کردند. مردها در کت و شلوار رسمی و سیگار در دست، از جام های کریستالی برندی می نوشیدند و در مورد بازار سهام بحث می کردند. هوا پر از حس هیجان بود.

مهماندار پرسید: “قربان از عصرتون لذت می برید؟”

“بله، ممنونم.” با اینکه ماسک زده بودم، منتظر بودم که منو بشناسه. برای محتاط بودن دلیل داشتم. من ولیعهد آندروویا هستم. ولیعهدی که توی یه قلعه زندگی می کنه و برای هر روز هفته اش، یه ماشین متفاوت داره. ولیعهدی که با یه لبخند، لباس زیر خانوم ها رو خیس می کنه. هر سال، صورتم روی صدها مجله می ره. یه روزی، پرتره من در راهروی پادشاهان در کنار هفت نسل پادشاه قبلی آویزون می شه.اگه این مهماندار بدونه من کی هستم، اینطوری رفتار نمی کنه به خاطر همین فشار روی شونه هام از بین رفت. “اولین باره که اینجا میام. توصیه ای دارید؟”
وقتی که به من نگاه کرد، درخشش لبخندش بیشتر شد: “دنبال یک همراهید یا می خواید تماشا کنید؟”
“فقط می خوام تماشا کنم.” اگرچه داشتن رابطه ناشناس با یکی از این زن های دوست داشتنی وسوسه انگیزه اما من اینجام تا رومَن مِنشیکوف
که صاحب این تشکیلات عالی بود رو ببینم.

“شما خوش شانسید. امشب یه شب خاصه. هر دوازده اتاق بازی ما رزرو شده و شما می تونید اونارو تماشا کنید.” دستش را به سمت نزدیک ترین خروجی تکان داد. “از اون در برید. لذت ببرید.”

نام رمان: قراردادسلطنتی نویسنده: ملانی مورلند تعداد صفحات: 282دانلود رایگان

به این رمان امتیاز دهید
نویسنده رمان هستید؟ ثبت درخواست حذف رمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *