رمان عاشقانه

دانلود رمان جاوید در من از هانیه وطن خواه PDF

دانلود رمان جاوید در من از هانیه وطن خواه با لینک مستقیم

خلاصه رمان جاوید در من

در این بلبشوی نابه سامانی کافه ، نمی دانم یکهو به ایران آمدن این لهراسب و ونداد از کجا سر برآورده بود؟ حالا مثلا در این بلبشو نمی آمدند ، اتفاقی می افتاد؟ واجب بود تخصصشان را زودتر از موعد بگیرند که مامان و خاله ، به جان ما بیوفتند تا جانمان به لبمان برسد؟ خوشم می آمد لیلا که از هفت دولت آزاد ، چپیده بود در اتاقش تا پروپوزالش را روبراه کند. آن وقت من مانده بودم در خدمت مامان. مامان هم در این میان صرفه جویی می کرد و جدای از دست هایم ، از گوش هایم هم کار می می کشید. والا کسی نیست بگوید خانه ات آباد مگر پرده ها را سه ماه پیش نشسته ایم که اینگونه میکنی با من؟

-خالت میخواد یه مهمونی بده ، چشم همه رو درآره….اون وقت بابای بی خیالت میگه خونه کوچیکه همه جا نمیشن…حالا یه تالار رزور کنیم مگه چقدر میشه هزینش که اینقدر میگه هزینش زیاد میشه؟ پوف کلافه ای کشیدم و گیره آخر را از میل پرده جدا کردم.

– مامان خدایی هزینش بالاست…حتما خاله هم دوباره حرف لیلا و ونداد هم میندازه سر زبون که باید مراسم بگیرن…خیلی بابا میره زیر فشار.

– من نمی دونم صبح تا شب تو اون دانشگاه چی کار می کنه…ارواح سرش مدیر گروه هم هست…نیگا زندگی من و خالتو…هر چی شانس بود اون درو کرده هر چی بدبختی بوده گذاشتن تو دامن من. دیگر مانده بود آن بالا از شدت سرگیجه ، به غش و ضعف بیوفتم.با حال بدم ، از پله های چهارپایه پایین آمدم. فشار عصبی این مدت از بابت کافه و آمدن لهراسب و ونداد تمام انرژی مرا نابود کرده بود. بی شک آمدنشان ، با مراسم ازدواج لیلا و ونداد همراه می شد و دوباره خانواده ما باید تکاپوی بی حدی را تجربه می کرد.

نام رمان: جاوید درمن نویسنده: هانیه وطن خواه تعداد صفحات: 767دانلود رایگان

به این رمان امتیاز دهید
نویسنده رمان هستید؟ ثبت درخواست حذف رمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *