رمان عاشقانه

دانلود رمان رویا های سرکش از کریستین اشلی PDF

دانلود رمان رویاهای سرکش از کریستین اشلی با لینک مستقیم

خلاصه رمان رویاهای سرکش

والنتین با آن صدای مهم و لهجه اواز گونه نیواورلئانی اش پرسید: مطمئنی؟

سرجنباندم.مطمئن بودم.به درک کاملا مطمئن بودم.نمیتوانستم صبر کنم.دوستم کلودیا از کنارم هی هیس کنان گفت: “فینی” نگاهم را از والنتین برداشتم تا به کلودیا نگاه کنم ودیدم رنگ کلودیا پریده و وحشت کرده بود.”این کار دیوونگیه” بعد بیشتر جزئیاتش را شکافت.”دیوانه وارتر از اون وقتی که بادی جامپینگ کردی دیوانه وارتر ار وقتی که از هواپیما پایین پریدی دیوانه وارتر از وقتی که با کوسه ها شنا کردی.دیوانه وار تر_”

حرفش را قطع کردم و با لبخند گفتم:من با کوسه ها شنا نکردم.اونها فقط خودشون رو انداختن وسط شنای من. چشم های کلودیا ریز شد.”میدونی منظورم چیه.نزدیک بود با اون یارو پسره که فک میکرد ایندیانا جونزه این دوره زمونس بری جست و جوی گنج .جوابم رو بهت یاداوری میکنم که…”به سمتم خم شد.”نه.و تازه اون موقع هم هست که نزدیک بود تو یکی از سفرهای اکتشافیت یه فیل لگدت کنه”

به والنیتن نگاه کردم.”اون بدشانسی بود و مهم هم نیست دیگران چی میگن ولی تقصیر من نبود.” پلک های والنتین مثل گربه ای که کم کم دارد خمار خواب می شود کمی پایی امد. جدا این هرزه خیلی خونسرد بود. کلودیا به من تشر رفت که “فینی!”و من دوباره به دوستم نگاه کردم. “متوجه شدم عزیزدلم تو فکر می کنی من خل و چلم”

“واقعا هم خل و چلی اگه فکر می کنی…”بیشتر به سمت من خم شد و با بی اعتمادی که کمی زیادی واضح بود پیش از اینک نگاهش دوباره به سمت من برگردد به والنتین نگاهی انداخت و ادامه داد:”که قراره به یه دنیای موازی بری.” والنتین با لحن ملایمی گفت”بهت اطمینان میدم که میره.”

نام رمان: رویاهای سرکش نویسنده: کریستین اشلی تعداد صفحات: 1144دانلود رایگان

به این رمان امتیاز دهید
نویسنده رمان هستید؟ ثبت درخواست حذف رمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *