رمان عاشقانه

دانلود رمان شاه صنم از شیرین نور نژاد PDF

دانلود رمان شاه صنم از شیرین نورنژاد با لینک مستقیم

خلاصه رمان شاه صنم

شاه صنم دختر کنجکاوی است که به خاطر گذشته ی پردردسرش نسبت به مردها بی اهمیت است. تا اینکه پسر مغرور دانشگاه جذبش میشه، شاه صنم تو دردسر بدی میوفته و کسی که کمکش میکنه،مردشروریه که ازش کینه داره و منتظر لحظه ای برای تلافیه…این داستان بلند دو جلدی است و جلد دوم آن «کبریا» نام دارد.

قسمتی از رمان:

نگاهش را از ابتدا و انتهای کوچه گرفت و به در سفید رنگ خیره ماند. قلبش برای صدمین بار بود که به یکباره خالی میشد. برای فشردن زنگ پر از تردید
بود.آمدنش درست بود؟! وای نکند او به َکمینش نشسته باشد؟!!آشوبی در دلش به پا شده بود و به خودش برای این تردید حق میداد. البته که حق داشت! هم حق داشت که بترسد، هم حق داشت که فراری باشد، هم حق داشت که خود را مخفی کند، و هم حق داشت که ساعتی را تاخیر کند و برای آمدن به اینجا دو دل و سرشار از دلشوره باشد. او لعنتی ترین آدِم روی زمین بود!
اگر عمه اش نخواسته بود، هیچوقت..حتی تا آخر عمر پایش را به این خانه که چه عرض شود، به این کوچه و حتی این خیابان و این محله هم نمیگذاشت! او طرف مقابلش را میشناخت و میدانست که حالا چقدر دنبال تلافی کردن است. بله حق داشت! دیوانگی بزرگی کرده بود و ولوله به جان او انداخته بود. و حالا هر لحظه منتظِر انتقامش بود و خشمی که بر سرش آوار میشد.پیامی که به گوشی همراهش رسید، باعث شد دست از کندن ناخنهای نه چندان بلندش بردارد.با استرس دست در جیب پاییزه اش کرد و گوشی نوکیایی که کادوی تولدش از طرف پدرش بود را درآورد.

نام رمان: شاه صنم نویسنده: شیرین نورنژاد تعداد صفحات: 2132دانلود رایگان

به این رمان امتیاز دهید
نویسنده رمان هستید؟ ثبت درخواست حذف رمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *