رمان عاشقانه

دانلود رمان سونات مهتاب از آتوسا ریگی PDF

دانلود رمان سونات مهتاب از آتوسا ریگی با لینک مستقیم

خلاصه رمان سونات مهتاب

(اگر کتاب بودی لولیتا/اگر شعر بودی ایدا در ایینه و اگر موسیقی بودی سونات مهتاب بودی)

پشت سرهم این جمه رو توی ذهنم تکرار میکنم.یک ردیف کلمه که به خودی خود زیبان که اهنگ دارن که اونقدر سنگینن که باورت نمیشه توی اولین کتاب حک شده باشن.هنوز نتونستم از فکرش بیرون بیام.از فکر کلمه کلمه جمله جمله و صفحه صفحه کتابی که تمام هفته گذشته خوردمش بلعیدمش اما به قدری سنگین بود که هیچ جوره هضمش نمیکردم.که برای خوندن کتاب دیگه ای دست و دلم نمیرفت!از اون کتابایی که وقتی بخونیش دیگه نمیتونی از فکرت بندازیش بیرون.به قدری درگیرت میکنه که دیگه سخت میشه خودت رو واقعیت رو و هرچیزی که به دنیای بیرون تعلق داره رو به خاطربیاری.این همون کاریه که این کتاب با من کرد.و هنوز داره ادامه میده!

– اه اگه یه جو عقل داشتی جای اون کتاب الان باید بچهاتو بغل میگرفتی!

حواسمو میدم به پیرزن غرغروی عزیزی که از دار دنیا برام مونده.میخندم و جواب میدم:د لامصب اگه خودت عروسی می کردی که الان نوه هات دورو برت بودن نه من. اخم میکنه و میگه: قسمت منم بوده که توئه اتیش پاره رو جای نوه هام ترو خشک کنم. از قدیم خوب گفتن که هیچ کاری بی حکمت نیست…خدا میدونسته قراره یه قزمیت بزرگ کنم که تو کار هرخواستگارم یه گره انداخت! من با زبون سی و شیش متریمم هیچوقت نتونستم جوابی بهش بدم که به اندازه مال خودش دندون شکن باشه.

– فک کنم بهتره من برم عمه ماهی

معمولا اینجور وقتا یه جوری و به یه جایی فرار میکنم.هرچند با افتخار اقرار میکنم عمه ماهی تنها کسیه که باختن بهش و دوس دارم و هیچ ننگی در باختن از…

نام رمان: سونات مهتاب نویسنده: آتوسا ریگی تعداد صفحات: 455دانلود رایگان

به این رمان امتیاز دهید
نویسنده رمان هستید؟ ثبت درخواست حذف رمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *