رمان عاشقانه

دانلود رمان وقتی آگوست تمام می شود از پنلوپه وارد PDF

دانلود رمان وقتی اگوست تمام می شود از پنلوپه وارد با لینک مستقیم

خلاصه رمان وقتی اگوست تمام می شود

چکار می کنی وقتی یه مرد سکسی و بزرگ تر از خودت اجاره نشین خونه ی تابستونی خانوادگیت بشه؟ خب، ظاهرا تو خودتو بارها و بارها احمق به نمایش گذاشتی! همه چیز کاملا با نوح کاوالاری درست نبود، کم ترین حرفی که میشه زد، اینه که… اولین ملاقاتمون شرم آور بود! اما با این وجود،خودم رو درحالی پیدا کردم که هر روز با یه انرژی تازه از خواب بیدار میشم.هیچ چیز هیجان انگیزی تو خونه قایقی ما اتفاق نمیوفتاد، تا وقتی که نوح برای مدتی به خونه قایقی کوچیکمون نقل مکان کرد. اون اینجا رو برای کل تابستون رزرو کرد و من هنوز سعی میکردم بفهمم چرا…!؟

قسمت دیگری از رمان:

وقتی مامانم بیمار شد، وظیفه ام این شد که هوای مهمونایی که به اینجا میومدن رو داشته باشم. الان باید تو کالج باشم، ولی به جاش بهترین زندگی رو داشتم…به عنوان یه خدمتکار!
سرسخت، خوش تیپ و مرموز، همه چیز درمورد نوح داد میزد که اون ممنوعه.می دونستم اون فقط این تابستون تو این شهره و اینکه احتمالا برای من سنش بالاست، با این حال… من به سمتش کشیده میشدم.نه به خاطر اینکه اونم جونم رو نجات داد، اونم فقط به این دلیل که به اشتباه فکر میکرد دارم غرق میشم، من اونو می خواستم هیچ مخفی کاری نبود. اون تلاش کرد بهم هشدار بده که زود از دریاچه فاصله بگیرم و همون شب زیر نور مهتاب
کنار دریاچه با هم حرف زدیم.ما کم کم تبدیل به دوستای نزدیک هم شدیم، اونم درحالیکه نوح آخر تابستون اینجا رو ترک میکنه و من نظری ندارم چه اتفاقی میوفته وقتی که ماه آگوست تموم بشه!

نام رمان: وقتی اگوست تمام می شود نویسنده: پنلوپه وارد تعداد صفحات: 392دانلود رایگان

به این رمان امتیاز دهید
نویسنده رمان هستید؟ ثبت درخواست حذف رمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *